Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych,
uszyjemy każdą wymarzoną suknię zarówno ślubną jak i wieczorową!

 

Atelier Ślubne to miejsce dla kobiet poszukujących rzeczy pięknych, unikatowych i doskonale wykończonych. Każda nasza kreacja jest projektowana z myślą o indywidualnych potrzebach Panny Młodej. Dlatego też nasze ślubne suknie są idealnie skrojone, a każda ozdoba jest przyszywana ręcznie co gwarantuje wysoką jakość produktu.

Jako jedyni w Białymstoku wykonujemy suknie ślubne„wielofunkcyjne”, które zmieniają się wraz z potrzebą Klientki. Panna Młoda może złożyć przysięgę małżeńską w Kościele w szerokiej sukni z pięknym trenem, a już na weselu w ciągu paru minut zmienić ją np. na krótszą, węższą lub lżejszą. W przypadku naszych sukien jeden wydatek równa się podwójne zadowolenie Klientki.

Czy nasze Atelier można nazwać salonem?

Atelier Ślubne

Oczywiście funkcjonuje także jako salon sukien ślubnych, jednakże proponuje znacznie więcej niż zwykłe salony posiadające suknie ślubne i wieczorowe. Jest miejscem w którym przy kawie i pod profesjonalnym okiem projektantki można spokojnie przemyśleć najdrobniejsze szczegóły ubioru ślubnego.

Nasze Atelier oferuje swoim Klientkom :

Suknie w Atelier

- suknie ślubne

- sukienki dla druhen i druhenek

- suknie wieczorowe i studniówkowe

- sukienki wizytowe i koktajlowe

- sukienki komunijne


Szyjemy także na specjalne zamówienie dodatki ślubne:

Dodatki ślubne

-ozdoby do włosów, stroiki i toczki

-welony

-podwiązki

-poduszki pod obrączki

-bolerka, garsonki

Posiadamy w sprzedaży buty ślubne.


Dzięki nam ten piękny dzień zapadnie w pamięć nie tylko samej Pannie Młodej, ale także jej gościom. Oferujemy także krótki czas oczekiwania, który jest oczywiście uzależniony od projektu sukni.
 

Facebook